Hotel Infercontinental - premiéra 16. 4. 2016

18. dubna 2016 v 22:54 | SHŠ Artego - Michalinda |  Kde jste nás mohli vidět
Co všechno se může odehrát v podivném hotelu Infercontinental a zda existují nebo neexistují nadpřirozené bytosti, to přišla zjistit v sobotu večer téměr stovka diváků do MěKS ve Vimperku. Artego a Bouček pod režijním dohledem Martiny Králové předvedly pásmo scének, během kterého se sálem po celou dobu nesl hlasitý smích.
Z divácké návštevnosti jsme sami byli velice nadšení, protože v ten samý den probíhalo ve městě nespočet akcí. Celé představení hodnotíme jako povedené a těšíme se, až se uvidíme při nějaké další repríze. Tu samozřejmě naplánujeme hned, jak to bude možné. Takže ti, kteří o představení přišli, si ho budou moct vychutnat v dalším termínu!Liduška a Rudolf kupují zahrádku. (Jan Vávra, Lucie Kohoutová)Na scéně se objevuje podivný realitní makléř. (Jan Kačmár, Lucie Kohoutová, Jan Vávra)


Kolem poledního přichází na kontrolu sociální pracovnice. (Iva Doulová, Dana Škopková)


Jindřich odpovídá na inzerát a přichází na rande. (Jan Kačmár, Jarmila Kůsová)Hledá svou duši, která s ním bude plout do jeho hlubin. (Jan Kačmár, Jarmila Kůsová)Pan a paní Müllerovi při večeři v luxusním hotelu. (František Suchý, Michaela Kačmárová)Pan Müller si užívá v bazénu. (František Suchý, Jitka Přibylová)Pan Müller v obležení personálu hotelu. (Martina Caisová, František Suchý, Zdeněk Sonák)A copak uděláme s tou vaší smlouvičkou, pane vedoucí? (Zdeněk Sonák, Michaela Kačmárová)


Děkovačka


S rejžou na scéně. (Michaela Kačmárová a Martina Králová) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama