Artego o sezóně 2012

6. listopadu 2012 v 16:44 | SHŠ Artego - Michalinda |  O nás
Letní a úspěšná sezóna je již dávno za námi. Opět jsme úzce spolupracovali s našimi německými sousedy na větších projektech. Dalším rokem jsme se prezentovali v Husinci na Husových oslavách. Začátkem léta jsme objeli již tradičně akce, na které se chystáme každoročně. Prošli jsme si noční průvod v Českém Krumlově a užili si úžasný víkend v Česticích na Pařmen cupu, kde jsme se předvedli s naší ohňovou show. Mezi ty další úžasné a dlouhé víkendy plné vystupování, ohňovek a šermu patřil víkend v na přelomu července a srpna. Celá naše super parta zavítala na letní tábor do Nové Pece na Lipně. Tam jsme si užili hodně legrace a i si zaplavali v sluníčkem prohřátém Lipně.

Po minulém ročníku jsme opět uspořádali vlastní Bitvu na Winterbergu. Letošní podtitul byl v duchu Zlaté stezky. Bitva samotná korespondovala s Vimperskými slavnostmi, a tak to na zámku opět ožilo. Staří známí nás nezklamali a dorazili si k nám zažít středověk na vlastní kůži a opět jsme nalákali nové publikum z širokého i dalekého okolí. Akce to byla opravdu vydařená.


Celou letní sezónu jsme zakončili podobně jako minulý rok. Zdíkovské slavnosti byly vrcholem naší ohňové show. V rekordním počtu 8 lidí sklidila naše show obrovský úspěch. Měli jsme z toho obrovskou radost. Když najednou plivalo vedle sebe 8 lidí dlouhý plamen, panovalo všude neobvyklé vzrušení a velký úžas.


A co nás čeká na zimu??

Úplně to samé jako minulý rok. Spolupráce s našimi oblíbenými divadelními spolky - DS Bouček a DS Damián. Chystáme společně na začátek prosince čertovskou pohádku O malé čertici. Novinkou zde budou pekelné souboje s meči a naše premiéra s menší lightstick show. Můžete se na nás přijít podívat a to hned 2.12 máme premiéru ve Vacově. 5.12. nás můžete tradičně vidět ve Vimperku a pro ty, co nás nestihnou ve Vimperku a Vacově hrajeme ještě i v Lenoře a to 8.12.

Po čertovském mecheche si užijeme trochu té adventní a vánoční pohody a pak už se můžete s námi těšit na SILVESTROVSKÉ VLAKY 2012! Letošní 13.ročník bude opět stát za to! Přeneseme se z vlaku na loď a pustíme ji na moře sněhu. Téma 13.silvestrovského vlaku zní : VLAK SEDMI MOŘÍ A OCEÁNŮ. Již všichni vymýšlíme, jaké kostýmy budou právě ty nejvhodnější a nejzábavnější. Tak určitě doražte a neseďte na silvestra jen doma u pohádek. Pojeďte si je s námi prožít na vlastní kůži a to z Vimperka na Kubovu Huť a zpátky. Svařáku, punče a grogu bude opět dosti.

A pro ty zvědavé tu máme ještě pár informací.

Když všechno dobře dopadne, bude pokračování naší akce Bitva na Winterbergu a tentokrát možná i s menším ohňovým překvapením. A rozhodně se můžete těšit na ohňovou show v novém podání a složení! Budeme se opravdu moc snažit. Připravujeme nové efekty a novou choreografii. Určitě to bude stát za to.

Těšíme se na viděnou na některé z našich dalších akcí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Liliana von der Heide Liliana von der Heide | Web | 6. listopadu 2012 v 16:56 | Reagovat

Tak pokud skupina historického šermu může takto s někým spolupracovat a navíc ještě ovládá ohňovku, musí to být super. Myslím, že taková skupina má pak více možností :-) Jinak přeju, ať je i následující sezóna vydařená.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama