Ohňová show a dětský den v Česticích 2012

24. července 2012 v 9:16 | Michalinda |  Kde jste nás mohli vidět
V sobotu 14.7. jsme vyrazili s Artegem do nedalekých Čestic. Probíhal zde další ročník nohejbalového turnaje, který každoročně pořádají Pařmeni o.s. Již minulý rok jsme zpestřovali noční program naší ohňovou show a letos tomu nebylo jinak.

Na místo jsme dorazili v odpoledních hodinách a udělali jsme si ještě výlet do nedalekých Hoslovic na historický mlýn. Tam se nám všem moc líbilo. V tomto mlýně česká televize natáčela pohádku Vodník a Karolínka.

Počasí si s námi celý víkend hrálo, ale naštěstí na večerní show vydrželo. Vše se povedlo a jako přídavek jsme představili ohňové souboje s tyčí, kopím, pochodní... O večerní zábavu bylo poté také postaráno. Hrála kapela Scéna a tak se tancovalo, jedlo a pilo.

Na druhý den jsme se probudili do slunečného rána. Těšili jsme se na dětský den a kolem oběda jsme se začli připravovat. K vidění bylo malé gotické ležení, zbraně, zbroj, gotický stan. Děti si mohly zašermovat, vyzkoušet jaké to je, držet v rukou meč, zaházet kroužky na kopí. Bohužel nám dlouho nepřálo počasí a mraky se přihnaly moc rychle. My jsme statečně odolávali a školu šermu zahráli za deště, ale nebylo to ono. Byli jsme pak celí promočení. Když počasí vypadalo, že se neumoudří, přestěhovali jsme se s pohádkou pod stany a zahráli ji dětem v menších prostorách.

Nebýt nepříjemného deště, byli bychom si den více užili, ale i tak to bylo opravdu moc fajn. Těšíme se na další spolupráci na příští rok!Výlet do Hoslovic


Večerní ohňová show


Dětský den - jak princ Jiří hledal nevěstu


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama