Šerm a krev za hranicemi

20. června 2012 v 17:17 | Michalinda |  Kde jste nás mohli vidět
7.6. a 8.6. 2012 jsme se společně s divadelním souborem Bouček vypravili za hranice. Čekala nás německo-česká scéna v zaniklé vesničce Leopoldsreut. Z původních objektů zde zůstala akorát stará škola a malý kostelíček. A právě mezi mini vyrostlo velké divadelní jeviště. Samotná scéna je ukrytá hluboko v lesích a daleko od civilizace. Autorem nápadu a samotným režisérem je Michael Sellner.

Hrálo se zde celý týden v kuse 1.6. - 9.6. vždy ve večerních hodinách. Naše skupina byla schopna přijet jen dvakrát a po představení nás mrzelo, že nám to nevyšlo víckrát. Atmosféra byla skvělá, lidé byli přátelští, publikum čítalo něco kolem 600 lidí a počasí nám přálo. Za svitu pochodní a reflektorů jsme sehráli loupeživou scénku celou v češtině. Úzce souvisela s dobou Zlaté stezky. Přepadávalo se, loupilo a vraždilo. Nechyběla ani krev. Zlo bylo po zásluze potrestáno.

Naše představení se podle ohlasů velice líbilo a nejvíce je zaujala krvácivá scéna. Domů jsme se dostali až na půlnoc a byli jsme náramně spokojení.
Takhle to vypadalo po vystoupeníKaždé dny bylo narváno

Mikroporty byly třeba


Vždy s úsměvem!


DALŠÍ FOTOGRAFIE

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama