Vystoupení

5. září 2010 v 11:36 | Michalinda

Historie našich vystoupení

Aneb, kde všude jste nás mohli kdy vidět
anebo teprve uvidíte!

2017

Informace o akcích jsou pouze orientační, mohou se změnit!

(aktualizace akcí a plánů k 10. 9. )

26.1. Frymburk - Ohňová show, firemní akce Otherm
18. 2. Celodenní trénink točení - Měks Vimperk
18. 3. Vlčtejn - soustředění šermířů
25. 3. Hotel Infercontinental - obnovená premiéra, Měks Vimperk
8. 4. Divadelní výstava na zámku ve Vimperku, Před oponou, za oponou
28. 4. - 1. 5. Vodník Vimperk - soustředění šermířů
29. 4. Bitva Libušín
30. 4. Čarodějnice - ohňová show
6. 5. Karlovy Vary - Průvod Karel IV.
20. 5. Netolický jarmark - Ohňová show
20. 5. Majáles Vimperk - workshopy pro děti
27. 5. Žonglobalizace 2017 Plzeň
27. 5. Slavnosti Žirovnického jednorožce - Ohňová show, vystoupení
9. - 11. 6. Plzeňské slavnosti -Škola šermu, Jak princ Jiří hledal nevěstu
17. 6. Ohňová show Klášter Chotěsov u Plzně
24. 6. Bitva pod Duninom Turčianska Štiavnička - Slovensko, Dívčí válka
8. 7. Kdyně - Ohňová show
15. 7. Pouť Chvalšiny - Jak princ Jiří hledal nevěstu
15. 7. Noční komentované prohlídky městem Vimperk
22. 7. Klenová, bitva, Jak princ Jiří hledal nevěstu
5. 8. BITVA NA WINTERBERGU VII.
11. 8. Středověký den Žilina (SK)
18. 8. Žichovické slavnosti
26. 8. Slavnosti města Strakonice 650 let
1. 9. Freyung
2. 9. Bitva Zbiroh
8. 9. Fire show Kašperské Hory
16. 9. Zdíkovské slavnosti - Dívčí válka s DS Bouček a večerní fire show
23. 9. Houska
29. 12. Winterzauberer Perlesreut - ohňovka, šerm
31. 12. Silvestrovský vlak - Muzikál

2016

27. 2. Šermířský seminář pro Artego - Armaferre
16. 4. Hotel Infercontinental - divadelní představení ve spolupráci s DS Bouček
23.-24. 4. Bitva Libušín
30. 4. Ohňovka - Čarodějnice Vimperk na Vodníku
7. 5. Průvod u příležitosti výročí Karla IV. - Karlovy Vary
14. 5. Majáles Vimperk - pohádka Jak princ Jiří hledal nevěstu
21. 5. Netolický jarmark - škola šermu, Jak princ Jiří hledal nevěstu, ohňová show
12. 6. Nihošovice pouť - Humoresky
18. 6. Kašperské hory - Ohňová show
2. 7. Kestřany - oživlá tvrz
16. 7. Písek - Přepad na Zlaté stezce
23. 7. Klenová - bitva
29. 7. Komentované noční prohlídky městem Vimperk
6. 8. Bitva na Winterbergu VI. - "Ďábelský ročník" 666
6. 8. Nejdelší ohňová show - pokus o zápis do české knihy rekordů
12. 8. - 13. 8. Ohňovka - Spišský hrad - Slovensko
20. 8. Žichovické slavnosti - Škola šermu
24. 8. Noční komentované prohlídky městem Vimperk
2. 9. Slavonice - Ohňová show
10. 9. Sv. Jan nad Malší - ohňová show
17. 9. Zdíkovské slavnosti - bitva
17. 9. Sušice - Ohňová show
24. 9. Houska - bitva
24. 9. Karlštejnské slavnosti
1. 10. Dvoření na Adamově - odpoledne pro děti s ukázkou šermu, Masákova Lhota
8. 10. Přeštice - Ohňová show
27. 10. Halloween pro děti ve Zdíkově - hry pro děti, Ohňová show
4. 11. Nebušice u Prahy - Ohňová show
27. 11. Čerti - Vacov
2. 12. Čerti - Zdíkov
3. 12. Čerti - Buk
4. 12. Čerti - Lenora
5. 12. Čerti - Vimperk
21. 12. Příjezd zimní královny - Kraselov u Strakonic, šerm a ohně
31. 12. Silvestrovský vlak - Cesta kolem světa

2015

7.2. Posezení nad fotografiemi z akcí a silvestra - poté bowlingový turnaj - soukromá akce
14.2. Masopust
14.3. Maškarní bál - organizace DS Bouček a Artego - pro děti i dospělé
27.3. Noc s Andersenem
25.4. Libušín - bitva
30.4. Ohňová show Zdíkov - čarodějnice
20.5. Humoresky - Kavárna Ve Skále ve Vimperku

Česko-německý projekt:
FESTSPIEL LEOPOLDSREUT - nejvýše položené divadelní představení v Německu
30.5.
31.5.
3.6.
5.6.
6.6.

20.6. Nižbor - bitva
26.6.- 28.6. SLOVENSKO - SKLABIŇA - středověké slavnosti a bitva, ohňová show
5.7. 700 let od první písemné zmínky Kestřany - bitva, ohňová show
18.7. Klenová - bitva, divadlo - dívčí válka
1.8. BITVA NA WINTERBERGU V. Ohňem a mečem- oslava 10 let ARTEGA
22.8. Lovosice ohňovka
29.8. Nihošovice - dětský den, divadlo Dívčí válka
4.9. Freyung
26.9. Houska
27.9. Karlštejn
21. 11. Zakončení šermířské sezóny ve Vranovicích u Plzně
29. 11. Trošku popletená pohádka - čertovské představení s DS Bouček, DS Damián - Vacov
5.12. Trošku popletená pohádka - čertovské představení s DS Bouček, DS Damián - Vimperk
6. 12. Trošku popletená pohádka - čertovské představení s DS Bouček, DS Damián - Lenora
13. 12. Trošku popletená pohádka - čertovské představení s DS Bouček, DS Damián - Buk
19. 12. Betlém na zámku ve Vimperku
31.12. Silvestrovský vlak - Noemova archa

2014


1.3. Masopust ve Vimperku
2.3. Maškarní s klauny - vystoupení pro děti (MěKS Vimperk)
4.4. Pohádkové království - České Budějovice s Václavem Vydrou
20.4. Velikonoční hody na zámku - Vimperk
30.4. Čarodějnice Vimperk - hry pro děti u Volyňky, lampiónový průvod, ohňová show na Vodníku
1.5. Slavnostní otevírání muzea Vimperk
10.5. Evropa vypráví příběhy - 100 let na česko-německé hranici (Phillipsreut, Strážný)
17.5. Okoř - Ohňová show, bitva
24.5. Středověké slavnosti Netolice - vystoupení - škola šermu, Přepad, a ohňová show
7.6. Strašidelné prohlídky zámku - Muzejní noc Vimperk
14.6. Radošovice
21.6. Nižbor (Beroun) - Ohňová show, bitva
28.6. Sejdeme se na rynku, vimperský orloj
5.7. Husinecké slavnosti - večerní pieta
5.7. Stachy - ohňová show
6.7. Husinecké slavnosti - s DS Bouček - Prní republika - T.G.Masaryk, prvorepublikové anekdoty a módní přehlídka
12.7. Den otevřených dveří SAK Vimperk
19.7. Žárovná - divadelní představení - Dívčí válka
26.7. Včelná pod Boubínem - Ohňová show
2.8. Bitva na Winterbergu IV. - Královský duel
16.8. Hrad Klenová - rytířská klání, bitva
22.8. Benátská noc Husinec - ohňová show
30.8. Vimperské slavnosti
5.9. Freyung
13.9. Zdíkovské slavnosti
14.9. Humoresky aneb nostalgické vzpomínání na první republiku - DS Bouček, Zámek Vimperk
27.9. Hrad Houska - bitva
28.9. Karlštejnské vinobraní - průvod na hrad
23.10. Křest knihy - Svět šumavských železnic v proměnách času
22.11. Zakončení šermířské sezóny - Vranovice u Plzně (Convictus)
30.11. Čertovská svatba - Vacov
5.12. Čertovská svatba - Vimperk
6.12. Čertovská svatba - Buk
7.12. Čertovská svatba - Lenora
13.12. Živý betlém na zámku Vimperk
31.12. Silvestrovský vlak - Komiks

2013

15.3. Zahájení pohádkové sezóny v Dačicích se Zdeňkem Troškou
1.5. Muzeum Vimperk
4.5. Chlumanské trhy s DS Bouček
25.5. I.Mlázovské středověké slavnosti - škola šermu
8.6. Dobývání hradu Helfenburk
15.6. Zahájení oslav 750 let od první písemné zmínky o Vimperku - scénky z historie města s DS Bouček
5.7. Husinecké slavnosti - pietní akt scénka ze života mistra Jan Hus s DS Bouček
6.7. Husinecké slavnosti - Cyril a Metoděj, Dívčí válka od F.R.Čecha s DS Bouček
6.7. Stachy - ohňová show
13.7. Oslava 120 let železniční tratě Vimperk - Strakonice
13.7. Oslavy Žárovná - ohňová show, škola šermu
13.7. Pařmen cup Čestice - plivání ohně
20.7. Dolní Nakvasovice - dvousté výročí narození zedníka Jakuba Bursy s DS Bouček
20.7. Zámek Velhartice - plivání ohně
3.8. Bitva na Winterbergu III. - Turnajové hrátky, Vytvoření nového českého rekordu - nejvíce plivačů ohně
4.8. Řemesla na Kubově Huti - škola šermu
17.8. Rytíři na hradě Klenová
22.8. Křest knihy Vimperk v zrcadle času
23.8. Benátská noc Husinec - ohňová show
24.8. Vimperská zámecká slavnost - škola šermu, průvod městem
6.9. Freyung
7.9. Obec Svatý Jan nad Malší - Ohňová show, škola šermu (u Velešína)
21.9. Zdíkovské slavnosti - Představení Křižáci, ohňová show
28.9. Hrad Houska - bitva
12.-13.10. ŠERMÍŘSKÝ SEMINÁŘ VIMPERK - TYČ (pořádá Arma Ferre)
1.11. Lenora - lampiónový průvod, ohňová show
16.11. Plzeň - zakončení sezóny
1.12. Čerti Vacov - Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
5.12. Čerti Vimperk - Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
6.12. Čerti Buk - Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
7.12. Čerti Bohumilice - malá ohňová show, čertovská škola pro děti
8.12. Čerti Lenora - Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
31.12. Silvestrovský vlak - Detektivní vlak

2012

16.3. Zahájení pohádkové sezóny v Netolicích se Zdeňkem Troškou
21.4. Country bál s Boučkem Vimperk
30.4. Čarodějnický rej - ohňová show Vimperk
7.6. Česko-německý projekt - Vystoupení Leopoldsreut
8.6. Česko-německý projekt - Vystoupení Leopoldsreut
9.6. Den dětí - Žárovná (hry, škola šermu, pohádka Jak princ Jiří hledal nevěstu, ohňová show)
17.6. 700let Vimperské Zlaté stezky - Zámecké arkády
22.6. Noční průvod v Českém Krumlově
23.6. Narozeninová ohňová show Masákova Lhota
5.7. Husinec - Večerní etuda z života mistra Jana Husa
6.7. Husinecké slavnosti - korzování v kostýmech + scénické představení z dob Národního Obrození s DS Bouček
7.7. Ohňová show Vimperk - rodinná sešlost s vlastním ohńovým nápisem
14.7. Pařmen Cup Čestice - večerní ohňová show
15.7. Dětský den Čestice - Odpoledne pro děti, hry, ukázky šermu, pohádka o princi Jiříkovi
27.7. Dětský tábor v Nové Peci - Ohňová show a hry pro děti
28.7. Lenorské slavnosti chleba
9.8. Volksfest in Bischfsreut
24.8. Ohňová show - Husinec - Benátská noc + škola šermu
25.8. Bitva na Winterbergu II. "Na Zlaté stezce"
31.8. Freyung
1.9. Svatba - ohňovka
15.9. Běh pro paraple - charitativní akce - Vodník Vimperk
15.9. Zdíkovské slavnosti
2.12. Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) - Vacov
5.12. Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) - Vimperk
8.12. Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) - Lenora
15.12. Betlémské světlo - živý betlém Vimperk
31.12. Silvestrovský vlak - Vlak sedmi moří a oceánů

2011

6.3. Karneval - Hotel Zlatá hvězda
30.4. Šermíři na svatbě
30.4. Otevření muzea
22.5. Příjezd Petra Voka do Vimperka
28.5. Pouťová fire show
3.6. Prachatice - muzeum (inscenace z dob Petra Voka)
4.6. Den dětí na Vodníku
11.6. SAK - Dopoledne pro děti
18.6. Noční průvod - Slavnosti pětilisté růže v Českém Krumlově
5.7. Husinecké slavnosti - Etuda z života mistra Jana Husa
6.7. Husinecké slavnosti - program na tržišti, škola šermu, plivání ohně
6.7. Helfenburg - scénické vystoupení
9.7. Ohňovka - Pařmen cup Čestice
17.7. Německo - 400 Jahre Reichenau, Zlatá stezka
6.8. Bitva na Winterbergu - Rande na bitevním poli (akce SHŠ Artego - Arkády)
27.8. Vimperské slavnosti
2.9. Freyung
9.9. Šermířská klání na Kunětické hoře PARDUBICE
16.9. Petr Vok jako spravedlivý soudce - Poprava Zámek - Vimperk
17.9. Slavnosti medu a medoviny v Drslavicích
17.9. Zdíkovské slavnosti - šerm a ohňová show
18.9. Pivní slavnosti BRNO - Jak princ Jiří hledal nevěstu, plivání ohně
27.11. Čertovská škola - Vacov
3.12. Čertovská škola - Buk
5.12. Čertovská škola - Vimperk
17.12. Betlémské světlo
31.12. Silvestrovský vlak - Cirkus

2010

14.2. Karneval KD Cihelna Vimperk - Škola šermu
18.4. Slavnosti Zlaté stezky - Mechový potok
30.4. Čarodějnický pochod za úplňku - Ohňovka
11.4. Natáčení filmu ke Zlaté stezce
18.6. Noční koncert na zámku - šerm
25.6. Večer ohňů a mečů
26.6. Jak princ Jiří hledal nevěstu MěKS Vimperk(šermířský seminář)
4.7. Zlatá stezka Žleby
24.7.-25.7. Rumpálování Strakonice
31.7. Šumavské Hoštice - škola šermu, Ohňovka
7.8. Ohňovka Vimperská 24hodinovka
27.8. Kaplice
28.8.-29.8. Vimperské slavnosti
29.8. Kubova Huť - Zlatá stezka
29.8. Noční prohlídka na zámku - Souboj o zámek
3.9. Freyung
12.9. Šumavous Medobraní - Jak princ Jiří hledal nevěstu
18.9. Slavnosti medu a medoviny v Drslavicích
18.9. Ohňovka Zdíkov
10.10. Jak princ Jiří hledal nevěstu - Hotel Zlatá hvězda Vimperk
4.12. Čerti aneb možná přijde i Mikuláš - Zdíkov
5.12. Čerti aneb možná přijde i Mikuláš - Vimperk Hotel Zlatá hvězda
31.12. Silvestrovský vlak - Hvězdy


2009

26.6. Noční koncert na zámku - Ohňovka, šerm
3.7. Středověká krčma Husinec
9.7. Ohňovka Žleby
15.8. Ohňovka Čestice
29.8. Vimperské slavnosti
4.9. Freyung
5.9. Ohňovka Vimperská 24hodinovka
3.10. Průvod při úplňku
8.11. Ohňovka Račov
29.11. Čerti a andělé - Vacov
5.12.Čerti a andělé - Vimperk
31.12. Silvestrovský vlak - ze století do století

2008

30.4. Malá čarodějnice - Zámek Arkády
2.5. Malá čarodějnice - Buk
26.7. Jak princ Jiří hledal nevěstu Lenora
29.8. Ohňovka Drslavice
30.8. Vimperské slavnosti
5.9. Freyung
5.12. Čertovský nespoutaný divoký rej a nebeská spravedlnost- Vimperk park
28.11. Čerti v tanečních
31. 12. Silvestrovský vlak - Večerníčci

2007

30. 4. Čarodějnická akademie - Buk, Ohňová show
30. 6. Putování královským hvozdem, soutěže pro děti, Arkády, Vimperk
9. 7. Česko-bavorská přehlídka amatérské kulturní tvorby, Arkády Vimperk
5. 8. Strunkovice nad Blanicí - ukázky šermu
25. 8. Městská slavnost, průvod městem
6.10. Putování s rytíři, Arkády, Vimperk, odpoledne plné soutěží a her pro děti
1.12. Čerti a andělé ve Zdíkově
31.12. Silvestrovský vlak - scifi a fantasy

2006

26. 8. Zámecká slavnost Vimperk - Jak princ Jiří hledal nevěstu, Hodina dějepisu
31.12. Silvestrovský vlak - Vlak hrůzy

2005

24.9. Pevnost arkádia
29.10. Halloween ve Výškovicích
31.12. Silvestrovský vlak aneb Mrazík a Ruská zima


V začátcích Artega jsou doplněna jen vystoupení, na která jsme si vzpomněli. Bohužel od začátku nebyla všechna datována. :-(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama